مشتریان گرامی میتوانند جهت کسب اطلاعات در خصوص بیمه های عمر و سرمایه گذاری با شماره تلفن های 09101942604 آقای قرایی و 09101942605 آقای گلابی و همچنین بیمه نامه های اموال(ثالث ، بدنه ، آتش سوزی ) و مسئولیت و حوادث گروهی با تلفن های 09101453445 و 09398393534 آقای نوری که به صورت oncall میباشند تماس حاصل فرمایند.

بیمه عمر و حوادث :

زندگي درجهان پرشتاب امروز مخاطرات زيادي بهمراه دارد كه گاه منجر به زيان هاي غيرقابل جبراني مي گردد، بيمه مكانيزمي است كه درآن ريسك (خطر) از اشخاص يا اموال به شركت هاي بيمه منتقل می گردد و در اين بين شركت هاي بيمه با ايجاد صندوقي متشكل از پرداخت هاي بيمه گذاران (حق بيمه)، به جبران خسارات يا پرداخت سرمايه اقدام مي نمايند.
بيمه هاي عمر و حوادث بيمه کوثر با تحت پوشش قراردادن هموطنان عزيز اميد دارد تا ضمن استفاده از مدیران کارآمد، اطلاعات و فن آوري های روز دنیا و نیز كارشناسان مجرب با ارائه طرح هاي متنوع رضايت شما بیمه گذار گرامي را تامین نمايد.

 

بیمه حوادث :

در بیمه حوادث پرداخت غرامت معین در صورت فوت مورد بیمه یا نقص عضو و از کار افتادگی و جبران هزینه‌های درمانی ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه است. خطر فوت و نقص عضو به عنوان پوشش‌های اصلی در بیمه‌های حوادث می‌باشد و خطرات از کارافتادگی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه‌های پزشکی ناشی از صدمات و جراحات به عنوان خطرات تبعی می باشد.
بیمه‌های حوادث اکثراً به صورت پوشش خطرات ناشی از حوادث درتمام اوقات (24 ساعت شبانه روز) در هر مکان و یا زمان در طول مدت بیمه‌نامه بوده و شامل خطرات شغلی، حرفه‌ای، ورزشی ماموریت، مسافرت و ... می‌گردد.

 

بیمه حوادث انفرادی :

در این بیمه شخص می‌تواند خود و یا فرد دیگری را در قبال حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یک سال بیمه نماید. در این بیمه‌نامه تعهدات اصلی و تبعی عبارتند از فوت، نقص عضو دائم (کلی و جزئی)،  از کارافتادگی، هزینه پزشکی، غرامت روزانه از کارافتادگی در اثر حادثه می‌باشد. حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس شغل افراد تعیین می‌گردد.

 

قرارداد بيمه حوادث گروهی :

بیمه حوادث گروهی برای تعداد بیش از ده نفر صادر می‌شود و شرایط آن با توجه به نیاز بیمه گذار تنظیم می‌گردد. در این بیمه، بیمه‌گذار می‌تواند افرادی را در قبال حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی برای مدت یک سال بیمه نماید. حق بیمه در این قرارداد بر اساس شغل افراد و طبقه شغلی که %75 افراد را شامل می‌شود تعیین می‌گردد .
همچنین در ذیل به چند نمونه از پوششهای بیمه حوادث گروهی اشاره میگردد:
     * بیمه حوادث گروهی جهت کارکنان شرکت ها، کارخاجات، موسسات و غیره.......
     * بیمه حوادث ورزشی جهت اعضای فدراسیون ها، باشگاه ها و تیم های ورزشی                               
     * بیمه حوادث دانش آموزان و دانشجویان
     *  بیمه حوادث مسافرتی برای تورهای داخلی
     * بیمه حوادث گروهی جهت ماموریت های اداری

 

قرارداد بيمه حوادث  مسافرتی (تورهای داخلی) :

اين نوع قرارداد حوادثي را كه در طول سفرهاي گروهی (داخلي) براي بيمه گذاران به وقوع مي پيوندد پوشش مي دهد، حق بيمه اين قرارداد با توجه به نوع سفر، مقصد، مدت زمان سفر و سرمايه مورد نظر تعيين مي گردد.

 

بیمه عمر ساده زمانی :

در این نوع بیمه چنانچه بیمه‌شده در خلال مدت بیمه فوت کند و حق‌بیمه‌ها تا تاریخ فوت پرداخت شده باشد، سرمایه مندرج در بیمه‌نامه به استفاده‌کننده پرداخت خواهد شد. ولی اگر بیمه‌شده در پایان مدت در قید حیات باشد، بیمه‌گر تعهدی نخواهد داشت و حق بیمه ها قابل برگشت نیست. امتیاز این بیمه ناچیز بودن حق بیمه آن می‌باشد . در بیمه‌های عمر زمانی انفرادی سن شخص بیمه‌شده به‌اضافه مدت بیمه نباید از 70 سال تجاوز نماید.

 

قرارداد بيمه عمر گروهی:

بیمه عمر گروهی بیمه‌نامه‌ای است که به موجب آن بیمه‌گر متعهد می شود در صورت فوت  سرمایه‌ای را بصورت یکجا به ذینفع  که در بیمه‌نامه قید گردیده است پرداخت نماید. در این نوع بیمه‌نامه بیمه‌گذار برای بیمه‌نمودن کارکنان خود اقدام می‌نماید.
این نوع بیمه، فوت به هر علت را پوشش مي دهد و بيمه گذاران فقط تا سن70 سالگي تحت پوشش مي باشند.

 

قرارداد بيمه عمر و حوادث مصوبه كاركنان دولت :

اين نوع بيمه مخصوص كاركنان شرکت ها، سازمان ها و موسسات وابسته به بخش دولتی یا خصوصی مي باشد و سرمايه آن 10 ، 20 و 30 ميليون ريال،  با انتخاب موسسه طرف قراردادمی باشد . حق بيمه اين نوع قرارداد با توجه به ميزان سرمايه تعیین می گردد، پوشش بيمه اي موضوع اين قرارداد فوت به هرعلت و نقص عضو در اثر حادثه با مبلغ سرمايه مندرج درقرارداد می باشد. بيمه گذاران در اين قرارداد تا سن70 سالگي تمام تحت پوشش عمر و حوادث قرارمی گیرند.

 

قرارداد بیمه  عمر مانده بدهکار:

امروزه بانکها و موسسات دولتی و غیر دولتی تسهیلاتی را برای مشتریان خود قائل هستند که باز پرداخت این این تسهیلات بلند مدت و به صورت ماهانه می باشد.از این رو شرکت بیمه کوثر با ارائه بیمه عمر مانده بدهکار آرامش خاطر را برای این موسسات و بانکها به وجود می آورد.عمر مانده بدهکار قرار دادی است که بر اساس آن شرکت بیمه کوثر در قبال دریافت مبلغی معینی  از این موسسات به عنوان حق بیمه تعهد می نماید که در صورت فوت بیمه شده مابقی اقساط تسهیلات بیمه شده را با بانک و یا موسسه تسویه نماید.اساس محاسبه این بیمه نامه سن تسهیلات گیرندگان و مبلغ تسهیلات و مدت باز پرداخت آن می باشد.